o nás

Máte-li netradiční zadání nebo si přejete malosériovou výrobu, z vašich myšlenek a nápadů vytvoříme výsledný produkt.

V naší dílně pro vás s radostí připravujeme zakázky od roku 2015 a děláme radost všem, kteří hledají kvalitní tiskařskou práci či mají nějaké speciální požadavky.

Ať už se jedná například o 3D logo, personalizovaný dřevěný blok, vizitky k vašemu podnikání či potištěná trička na teambuilding, rádi pro vás zajistíme grafický návrh i výrobu.

Razíme odpovědný přístup nejen k vám – našim klientům, ale také ke společnosti.

Máme také e-shop s kreativními produkty, klikněte na tlačítko níže a přesvědčte se na vlastní oči.

náš tým

elipsa

Jakub Lekeš

provozní ředitel

Kuba je ve firmě od konce roku 2015 a stará se o kompletní provoz společnosti - od výběru zaměstnanců přes vymýšlení produktů, až po kalkulace zakázek a klientskou péči.

kontaktujte Jakuba

Alice Strnadová

grafička

Alice nastoupila do našeho týmu v létě 2020 jako hlavní grafička. Během svých studií se věnovala polygrafii a designu. Vzdělání zakončila titulem MgA. na ČVUT v Praze. Alice má kromě grafické práce za úkol i kontrolu kvality zakázek. Věřte, že vaše tiskoviny jsou v těch nejlepších rukou.

kontaktujte Alici
elipsa
elipsa

David Šárik

tiskař

David k nám nastoupil v létě 2019. Je to špička co se týče tisku fotografií, potisku textilu a vyšívání na textil. Je také hlavní obsluha gravírovacího stroje.

kontaktujte Davida

Jana Linhartová

tiskařka

Jana se přidala do týmu začátkem roku 2016. Její specializace je digitální, UV a velkoformátový tisk, kromě toho je Jana skvělá v obsluze laseru.

kontaktujte Janu
elipsa

provozovna

Nahlédněte do zákulisí naší provozovny, kde pro Vás tiskneme, vážeme i vyšíváme vše, co Vás napadne. Máte-li netradiční zadání anebo si přejete si malosériovou výrobu, z vašich myšlenek a nápadů vytvoříme finální produkt.