o nás

Máte-li netradiční zadání anebo si přejete malosériovou výrobu, z vašich myšlenek a nápadů vytvoříme finální produkt.

V naší dílně pro Vás s radostí připravujeme zakázky od roku 2015 a děláme radost všem, kteří hledají kvalitní tiskařskou práci či mají nějaké speciální požadavky.

Ať už se jedná třeba o 3D logo, personalizovaný dřevěný blok, vizitky k Vašemu podnikání či potištěná trička na teambuilding, umíme to všechno.

Razíme odpovědný přístup nejen k Vám - našim klientům, ale také ke společnosti.

Máme také e-shop s kreativními produkty, klikněte na tlačítko níže a přesvědčte se na vlastní oči.

náš tým

elipsa

Jakub Lekeš

provozní ředitel

Kuba je ve firmě od konce roku 2015 a stará se o kompletní provoz společnosti - od výběru zaměstnanců přes vymýšlení produktů, až po kalkulace zakázek.

kontaktujte Jakuba

Miroslav Slavětínský

sales & operation manager

Mirek se stará o zákaznický servis od podzimu 2019, a kromě toho, že má na starosti kompletní péči o naše klienty, vyhledává také nové obchodní příležitosti.

kontaktujte Miroslava
elipsa
elipsa

David Šárik

tiskař & grafik

David k nám nastoupil v létě 2019. Je to špička co se týče tisku fotografií, potisku textilu a vyšívání na textil. Je také hlavní obsluha gravírovacího stroje.

kontaktujte Davida

Jana Linhartová

tiskařka & grafička

Jana se přidala do týmu začátkem roku 2016. Její specializace je digitální, UV a velkoformátový tisk, kromě toho je Jana skvělá v obsluze laseru.

kontaktujte Janu
elipsa

provozovna

Nahlédněte do zákulisí naší provozovny, kde pro Vás tiskneme, vážeme i vyšíváme vše, co Vás napadne. Máte-li netradiční zadání anebo si přejete si malosériovou výrobu, z vašich myšlenek a nápadů vytvoříme finální produkt.